O nas

WITAMY !

Istniejemy na rynku od 2006 roku, choć tak naprawdę nasze doświadczenie możemy liczyć w dziesiątkach lat. Lubimy swoją pracę i sami podróżujemy, to pozwala nam zrozumieć potrzeby Naszych Klientów. Nie raz jeden Hotel będzie dla wielu Turystów rewelacyjny, a jednemu Klientowi może się nie spodobać. Naszym zadaniem jest to, aby spełniać oczekiwania Klienta, o których, on sam czasami nie jest świadomy.

Jako nieliczne biuro w mieście posiadamy w ofercie międzynarodowego touroperatora TUI, firmę, która w trosce o wysoki poziom usług wybiera tylko najlepszych partnerów. To specjalny certyfikat jakości. Aby sprzedawać wczasy z katalogu tej europejskiej firmy, trzeba spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest szkolenie kadry, by potrafiła w najlepszy sposób pomóc Klientowi w wyborze najlepszej dla niego oferty.


JAKO JEDYNI W MIEŚCIE JESTEŚMY - AUTORYZOWANYM PARTNEREM - wybranych touroperatorów. Posiadamy dostęp do specjalnych promocji i dodatkowych miejsc w samolotach i hotelach.

   


 Lokal w samym centrum Legnicy pozwala na łatwy dojazd do Naszego biura. Istnieje możliwość zaparkowania auta w "podwórku".
Pracujemy przede wszystkim na własnych materiałach - zdjęcia, filmy - które w większości innych biur są niedostępne.

JESTEŚMY CZŁONKIEM - DOLNOŚLĄSKIEJ IZBY TURYSTYKI !

Posiadamy oferty niemal WSZYSTKICH touroperatorów
- dlatego wybierzemy dla Państwa najtańszą i sprawdzoną ofertę.


Jesteśmy agentem: TUI, RAINBOW TOURS, ITAKA,  EXIM TOURS, SUN FUN, WEZYR HOLIDAYS - CORAL TRAVEL, ALMATUR, LOGOSTOUR, SIGMA TRAVEL, TRADE AND TRAVEL, CT POLAND, FUN CLUB, ECCO HOLIDAY, ECCO TRAVEL, PRIMA HOLIDAY, OREX TRAVEL, REGO-BIS oraz wielu innych.

MAMY RÓWNIEŻ DOSTĘP DO 99% OFERTY NIEMIECKICH TOUROPERATORÓW !

U nas można zarezerować DALEKIE WYPRAWY z Katalogu Marek Śliwka.

Przyjdź , zadzwoń , porozmawiaj - doradzimy.